İKİZCE İLÇESİNDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
       
 Sıra No        Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılma Tarihi
       
1.
Metin BORAZAN 
09.08.1991 04.10.1993
2.
Veysel ŞAHİN
03.01.1994 18.09.1995
3.
Kemal CİRİT
01.03.1996 16.08.1996
4.
Ekrem ÇALIK 
21.09.1996 09.09.1997
5.
Ayhan ÖZKAN
19.09.1997 02.12.1998
6.
Orhan Şefik GÜLDİBİ 
13.09.1999 06.10.2000
7.
Ali KATIRCI 
17.10.2000 26.09.2002
8.
Fatih GÖRMÜŞ 
25.08.2003 18.10.2003
9.
Ş.Levent ELMACIOĞLU
18.10.2003 17.10.2005
10.
Cahit KARATEPE
05.07.2006 09.10.2006
11.
Ali SAKAR 
15.06.2007 29.03.2008
12.
Mehmet Ali ÖZTÜRK
26.05.2008 11.08.2010
13.
Muhammet TATAR 
12.08.2010 31.10.2010
14.
Ali DOĞAN 
20.02.2011 12.08.2013
15.
Fehmi LİKOĞLU 
19.08.2013 03.01.2014
16.
Ayhan ABATAY 
04.01.2014 07.07.2014
17.
Cihan KAYAALP
08.09.2014 20.07.2015
18. Yusuf TURAN 22.07.2015 11.12.2016